راهنمای دریافت بردرو بیمه عمر صادره

بردرو بیمه چیست؟ bordereau
در پاسخ به معنی بردرو باید گفت اطلاعات صدور بیمه نامه را به اصطلاح بردرو می گویند. یعنی اطلاعات بیمه نامه های صادر شده در یک یا چند رشته بیمه در این قسمت نماینده فروش بیمه عمر می تواند تمامی گزارشات مربوط به بیمه نامه هایی را که فروخته است مشاهده کند، به این گزارش فروش در اصطلاح بیمه ای “بردرو بیمه عمر” گفته می شود.

راهنما
جهت دانلود راهنمای دریافت بردرو بیمه عمر صادره به صورت فایل پی دی اف برروی دانلود با لینک مستقیم کلیک نمایید
حجم : 1مگابايت
قیمت : 500 تومان

توجه : این آموزش ویژه نمایندگان بیمه عمر پاسارگاد می باشد.

گزارش بردرو بیمه عمر شامل چه مواردی است؟

 • دریافت گزارش فروش بیمه نامه در هر تاریخ دلخواه بدون محدودیت
 • اطلاعات تماس بیمه گذار ها و بیمه شده
 • نام و نام خانوادگی بیمه گذار و بیمه شده
 • تاریخ صدور و شروع بیمه نامه
 • حق بیمه پرداختی بر حسب روش پرداخت و هزینه پوشش های اضافی
 • محاسبه سرمایه عمر بیمه نامه
 • نام نماینده فروش و سازمان فروش (مدیرفروش،مدیرآموزش،مدیرتوسعه)

با توجه به آماری بودن این بخش از پنل کاربری می توان علاوه بر تعداد بردرو بیمه نامه های در زمان های دلخواه می توان مجموع حق بیمه های دریافتی را در همان تاریخ دلخواه مشاهده کرد.

۱- برای دسترسی به سایت کاربری نمایندگان بیمه عمر باید به آدرس www.pasargadinfo.org مراجعه کرده و طبق تصویر شماره یک بر روی لینک “عمر و تامین آتیه – آمار و گزارشات” کلیک نمایید.
۲- کد کاربری و رمز عبور اختصاصی خود را در قسمت “کد کاربری” و “رمز ورود” وارد کرده و سپس بر روی “ورود” کلیک نمایید.

۳- پس از وارد شدن به پنل کاربری خود نشانه گر موس را روی منوی “گزارشات” برده و پس از باز شدن زیر منوی آن روی منوی “بردرو بیمه نامه های صادره” کلیک نمایید.

۴- مطابق تصویر شماره ۴ در قسمت بردرو بیمه نامه های صادره مطابق زمان دلخواه می توانیم گزارشات مربوط به موارد زیر را استخراج کنیم :

 • تعداد بیمه نامه های صادر شده
 • الحاقیه های صادر شده
 • مشخصات بیمه نامه و اطلاعات صدور
 • مشخصات بیمه شده شامل اطلاعات تماس و آدرس

۵- تا این لحظه همه مراحل را خوب پیش رفته اید و تنها یک مرحله دیگر لازم است تا فایل بردرو خود را از نرم افزار بیمه عمر دریافت کرده و در مرورگر مشاهده کنید.

توجه
در صورتی که پس از کلیک بر روی گزینه گزارش بردرو یا گزارش مشخصات بیمه شده صفحه جدید باز نشده و تصویر شماره ۵ به شما نمایش داده نمی شود، لازم است که آموزش “فعال کردن پاپ آپ” را بخوانید تا این مشکل بر طرف گردد.


نکات مهم
۱- گزارش بردرو و فایل دریافتی با فرمت های Excel ، PDF و Word قابل دریافت می باشد که برای باز کردن آن نیاز به نرم افزار Microsoft Office و یا Adob PDF Reader دارید.
۲- گزارش و فایل دریافتی در قسمت دانلود های شما و یا مسیر ذخیره فایل مرورگر شما می باشد برای دسترسی به آن باید به محل ذخیره مرورگر خود مراجعه کنید.

شماره بیمه نامه هر یک از بیمه گذاران و بیمه شده های بیمه عمر یکتا و منحصر به فرد می باشد. شما می توانید در هر زمان با استفاده از گزارش بیمه نامه های صادر شده و یا همان بردرو به شماره بیمه نامه تمام بیمه شده های خود دسترسی داشته باشد.

در مواقعی که بیمه گذار با شما نماینده عزیز تماس می گیرد و در مورد بیمه نامه خود صحبت می کند شما با استفاده از شماره بیمه نامه که از بردرو خود دریافت می کنید می توانید به درخواست و یا مشکل بیمه شده رسیدگی کنید.

برای تمدید دفترچه اقساط بیمه عمر و گزارش اقساط بیمه نامه بیمه گذاران نیز به شماره بیمه نامه نیاز دارید که همچنان می توانید از این بخش شماره بیمه نامه مورد نظر را خود استخراج و مشاهده کنید.

منبع : آکادمی آموزش های آنلاین بیمه

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

بیمه پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه

در این بیمه نامه بیمه گذاران با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز درصورتی که بیمه شده هم باشند، خواهند داشت . بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می شود، طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می تواند مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد. بیمه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه، اولا ”بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه می کند و ثانیا” مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه گذاری می نماید و نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می نماید و چنانچه سود بیشتری از محل سرمایه گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکت در منافع به بیمه گذار می دهد.

متن کامل