راهنمای دریافت جدول و استعلام آنلاین بیمه عمر

جدول استعلام بیمه عمر چیست و چه نیازی به آن داریم؟
جدول استعلام بیمه عمر و یا پیش نویس جدول بیمه نامه (محاسبات مالی، پوشش ها، جدول ارزش بازخرید بیمه و سود بیمه عمر) را می توان یکی از مهم ترین ابزار ها در جلسه مذاکره و فروش بیمه عمر و تامین آتیه برشمرد.ابزاری که به نماینده فروش کمک می کند تا هر آنچه را که برای مشتری احتمالی خود به صورت شفاهی توضیح میدهد به صورت بصری و تصویری نمایش دهد. در اصل نماینده فروش مطابق نیاز مشتری و توجه به دانش بیمه ای خود می تواند بیمه نامه ای را که قصد مشاوره و پیشنهاد آن را دارد به صورت پیش نویس به مشتری خود نشان دهد تا قبل از صدور بیمه نامه مشتری نمونه ای از آن را ببیند.

راهنما
جهت دانلود راهنمای دریافت جدول و استعلام آنلاین بیمه عمر به صورت فایل پی دی اف برروی دانلود با لینک مستقیم کلیک نمایید
حجم : 1مگابايت
قیمت : 500 تومان

توجه : این آموزش ویژه نمایندگان بیمه عمر پاسارگاد می باشد.

۱- برای دسترسی به سایت کاربری نمایندگان بیمه عمر باید به آدرس www.pasargadinfo.org مراجعه کرده و طبق تصویر شماره یک بر روی لینک “عمر و تامین آتیه – صدور” کلیک نمایید.

۲- کد کاربری و رمز عبور اختصاصی خود را در قسمت “کد کاربری” و “رمز ورود” برای ورود به سامانه و نرم افزار وارد کرده و سپس بر روی “ورود” کلیک نمایید.

۳- پس از وارد شدن به پنل کاربری خود نشانه گر موس را روی منوی “اشخاص” برده و پس از باز شدن زیر منوی آن روی “منوی عمر و تامین آتیه” کلیک نمایید.

۴- بر روی دکمه “استعلام” کلیک کنید تا صفحه ورود اطلاعات جهت دریافت استعلام آنلاین بیمه عمر برای شما نمایش داده شود.

توجه
در صورتی که پس از کلیک بر روی گزینه استعلام صفحه جدید باز نشد و تصویر شماره ۵ به شما نمایش داده نمی شود، لازم است که آموزش “فعال کردن پاپ آپ” را بخوانید تا این مشکل بر طرف گردد.

۵- جهت ارائه استعلام آنلاین و محاسبه جدول پیشنهادی به بیمه گذاران بیمه عمر و تامین آتیه، با توجه به درخواست و نیاز مشتری تمامی اطلاعات را در این قسمت تکمیل و کامل نمایید.

۶- تا اینجا خوب پیش رفتید …
استعلام و جدول شما در سیستم محاسبه و ذخیره شده و می توانید برای دریافت آن اقدام کنید.
جهت مشاهده استعلام ذخیره شده طبق تصویر شماره ۶ اقدام نمایید.

۷ – در این مرحله پس از رویت استعلام ذخیره شده در نرم افزار بر روی گزینه “انتخاب” کلیک کنید.

۸- تبریک …
استعلام آنلاین بیمه عمر شما آماده است …
جهت دریافت فایل PDF استعلام و محاسبه آنلاین بر روی گزینه “پیوست یک – جدول محاسبات” کلیک کنید.

نکات مهم
۱- استعلام و فایل دریافتی  با فرمت PDF  می باشد که برای باز کردن آن نیاز به نرم افزار Adob pdf reader دارید.
۲- استعلام و فایل دریافتی در قسمت دانلود های شما و یا مسیر ذخیره فایل مرورگر شما می باشد برای دسترسی به آن باید به محل ذخیره مرورگر خود مراجعه کنید.

منبع : آکادمی آموزش های آنلاین بیمه

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

بیمه پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه

در این بیمه نامه بیمه گذاران با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز درصورتی که بیمه شده هم باشند، خواهند داشت . بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می شود، طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می تواند مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد. بیمه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه، اولا ”بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه می کند و ثانیا” مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه گذاری می نماید و نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می نماید و چنانچه سود بیشتری از محل سرمایه گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکت در منافع به بیمه گذار می دهد.

متن کامل