راهنمای دریافت فایل کارمزد بیمه عمر

فایل کارمزد بیمه عمر چیست؟
پول، درآمد و یا همان کارمزد را می توان مهم ترین بخش کار هر نماینده فروش تلقی کرد چرا که تمام تلاش ها، برنامه ریزی ها و فروش هایی که انجام میدهد در انتها می بایست برای وی ایجاد درآمد و یا بهره مالی کند.
برای اینکه نماینده فروش هر ماه میزان درآمد خود را مشاهده کند و آمار جزء به جزء وصول حق بیمه های خود را داشته باشد. شرکت بیمه پاسارگاد دسترسی دریافت گزارش کارمزد را در پنل کاربری نمایندگان برای آنها ایجاد کرده است.

راهنما
جهت دانلود راهنمای دریافت فایل کارمزد بیمه عمر به صورت فایل پی دی اف برروی دانلود با لینک مستقیم کلیک نمایید
حجم : 1مگابايت
قیمت : 500 تومان

توجه : این آموزش ویژه نمایندگان بیمه عمر پاسارگاد می باشد.

بخش های مختلف فایل کارمزد بیمه عمر

در قسمت دریافت فایل کارمزد بیمه عمر، نماینده فروش می تواند به تفکیک هر ماه گزارش عملکرد مالی خود را در قالب فایل excel (اکسل) مشاهده کند. در این فایل که هر ماه مطابق وصول و فروش نماینده گزارش گیری می شود می توان مطالب زیر را استخراج کرد:

  • آمار کارمزد حاصل از فروش بیمه نامه های جدید
  • آمار وصول قسط بیمه نامه های قبلی
  • میزان کارمزد دریافتی بابت هر بیمه نامه
  • تاریخ واریز و وصول حق بیمه

۱- جهت دسترسی به سایت کاربری نمایندگان بیمه عمر باید به آدرس www.pasargadinfo.org مراجعه کرده و طبق تصویر شماره یک بر روی لینک “عمر و تامین آتیه – آمار و گزارشات” کلیک نمایید.

۲- کد کاربری و رمز عبور اختصاصی خود را در قسمت “کد کاربری” و “رمز ورود” وارد کرده و سپس بر روی “ورود” کلیک نمایید.

۳- پس از وارد شدن به پنل کاربری خود نشانه گر موس را روی منوی “گزارشات” برده و پس از باز شدن زیر منوی آن روی منوی “گزارش کارمزد عمر و تامین آتیه” کلیک نمایید.

۴- پس از ورود به بخش دریافت فایل کارمزد بیمه عمر ، سال و ماه مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس بر روی دکمه “لیست کارمزد” کلیک نمایید.

توجه
در صورتی که پس از کلیک بر روی گزینه لیست کارمزد صفحه جدید باز نشده و تصویر شماره ۵ به شما نمایش داده نمی شود، لازم است که آموزش “فعال کردن پاپ آپ” را بخوانید تا این مشکل بر طرف گردد.

۵- تا این لحظه همه مراحل را خوب انجام داده اید و تنها یک مرحله دیگر لازم است تا فایل کارمزد خود را از نرم افزار محاسبه کارمزد بیمه عمر دریافت کرده و در مرورگر مشاهده کنید.
همچنین می توانید فایل کارمزد را با فرمت های Excel ، PDF و Word دریافت کنید. پیشنهاد ما دریافت با فرمت Excel می باشد.

در پایان مرحله ۵ گزارش کارمزد ماه مورد نظر خود را می توانید دریافت کنید. با استفاده از این گزارش می توانید بررسی کنید کدام یک از بیمه گذاران شما حق بیمه خود را پرداخت کرده است.
از بهترین اطلاعاتی دریافتی از فایل کارمزد وجه دقیق هر بیمه نامه بوده و نشان می دهد که نماینده بیمه عمر بابت فروش یا وصول هر بیمه نامه چه مبلغی کارمزد دریافت کرده است.
اگر کارمزد شما شامل کسورات شده باشد در آخرین سطر از گزارش کارمزد مقدار دقیق این کسورات به همراه توضیحات کامل نمایش داده می شود.

نکات مهم
۱- گزارش و فایل دریافتی با فرمت های Excel ، PDF و Word می باشد که برای باز کردن آن نیاز به نرم افزار Microsoft Office و یا Adob PDF Reader دارید.
۲- گزارش و فایل دریافتی در قسمت دانلود های شما و یا مسیر ذخیره فایل مرورگر شما می باشد برای دسترسی به آن باید به محل ذخیره مرورگر خود مراجعه کنید.

منبع : آکادمی آموزش های آنلاین بیمه

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

بیمه پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه

در این بیمه نامه بیمه گذاران با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز درصورتی که بیمه شده هم باشند، خواهند داشت . بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می شود، طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می تواند مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد. بیمه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه، اولا ”بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه می کند و ثانیا” مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه گذاری می نماید و نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می نماید و چنانچه سود بیشتری از محل سرمایه گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکت در منافع به بیمه گذار می دهد.

متن کامل