راهنمای دریافت گزارش اقساط بیمه عمر

گزارش اقساط بیمه عمر پاسارگاد

گزارش اقساط بیمه عمر یا سوابق پرداختی یکی از دسترسی های پنل کاربری نمایندگان بیمه عمر می باشد که امکان بررسی و رویت پرداخت اقساط هر بیمه نامه عمر را به صورت مجزا فراهم می کند.
در اصل گزارش اقساط هر بیمه نامه تعداد قسط های ثبت شده یا نشده هر بیمه نامه را مشخص می کند و شما نمایندگان عزیز با دریافت گزارش اقساط برای هر بیمه نامه می توانید از وضعیت پرداخت آن بیمه نامه مطلع شوید.

کاربردهای گزارش اقساط

  • ۱. جهت هرگونه تغییر در بیمه نامه گزارش اقساط یکی از مدارکی است که می بایست پیوست در خواست فرم الحاقیه و تغییرات در بیمه نامه باشد.
    (برای اطلاعات بیشتر به مطلب انعطافات بیمه ای و یا امور اداری مراجعه کنید)
  • ۲. برای استفاده از وام بیمه عمر و تامین آتیه گزارش اقساط می بایست به فرم وام ضمیمه باشد.
  • ۳. گاهی اوقات بیمه گذاران قسط های بیمه نامه را جابجا و یا اشتباه واریز می کنند که برای مشخص شدن وضعیت اقساطی که اشتباه و یا تکراری پرداخت شده است باید از گزارش اقساط بیمه نامه استفاده کرد.
راهنما
جهت دانلود راهنمای دریافت گزارش اقساط بیمه عمر به صورت فایل پی دی اف برروی دانلود با لینک مستقیم کلیک نمایید
حجم : 1مگابايت
قیمت : 500 تومان

توجه : این آموزش ویژه نمایندگان بیمه عمر پاسارگاد می باشد.

۱- برای دسترسی به سایت کاربری نمایندگان بیمه عمر باید به آدرس www.pasargadinfo.org مراجعه کرده و طبق تصویر شماره یک بر روی لینک “عمر و تامین آتیه – آمار و گزارشات” کلیک نمایید.

۲- کد کاربری و رمز عبور اختصاصی خود را در قسمت “کد کاربری” و “رمز ورود” وارد کرده و سپس بر روی “ورود” کلیک نمایید.

۳- پس از وارد شدن به پنل کاربری خود نشانه گر موس را روی منوی “گزارشات” برده و پس از باز شدن زیر منوی آن روی منوی “گزارش اقساط عمر و تامین آتیه” کلیک نمایید.

۴- پس از وارد کردن اطلاعات مربوط به بیمه نامه بر روی گزینه ” گزارش اقساط ” کلیک کنید.

تشریح و شناخت اعداد موجود در شماره بیمه نامه

توجه
در صورتی که پس از کلیک بر روی گزینه گزارش اقساط صفحه جدیدی باز نشده و تصویر شماره ۵ به شما نمایش داده نمی شود، لازم است که آموزش “فعال کردن پاپ آپ” را بخوانید تا این مشکل بر طرف گردد.

۵- تا این مرحله بسیار خوب پیش رفتید. مطابق با تصویر شماره ۵ صفحه جدیدی برای شما باز می شود و می توانید اطلاعات گزارش اقساط  و سوابق بیمه عمر مورد نظر را مشاهده کنید. برای دریافت فایل آن با فرمت های Excel، PDF، Word بر روی آیکون فلاپی کلیک کنید تا فایل با فرمت دلخواه انتخابی کنید.

نکات مهم
۱- گزارش و فایل دریافتی با فرمت های Excel ، PDF و Word می باشد که برای باز کردن آن نیاز به نرم افزار Microsoft Office و یا Adob PDF Reader دارید.
۲- گزارش و فایل دریافتی در قسمت دانلود های شما و یا مسیر ذخیره فایل مرورگر شما می باشد برای دسترسی به آن باید به محل ذخیره مرورگر خود مراجعه کنید.

منبع : آکادمی آموزش های آنلاین بیمه

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

بیمه پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه

در این بیمه نامه بیمه گذاران با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز درصورتی که بیمه شده هم باشند، خواهند داشت . بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می شود، طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می تواند مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد. بیمه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه، اولا ”بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه می کند و ثانیا” مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه گذاری می نماید و نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می نماید و چنانچه سود بیشتری از محل سرمایه گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکت در منافع به بیمه گذار می دهد.

متن کامل