نمونه سوالات آزمون نمایندگی فروش بیمه های زندگی

آزمون نمایندگی بیمه عمر برای چیست؟

پژوهشکده بیمه با توجه به رسالت خود مبنی بر توسعه سطح دانش در صنعت بیمه برای متقاضیان نمایندگی بیمه آزمون هایی را برگذار می کند تا سطح دانش و اطلاعات آنها را بررسی کند و در صورت کسب نمره قبولی گواهینامه ای را برای آنها صادر می کند تا بتوانند جهت دریافت نمایندگی بیمه به شرکت های بیمه ای  ارائه دهند.

راهنما
جهت دانلود نمونه سوالات آزمون نمایندگی فروش بیمه های زندگی به صورت فایل پی دی اف برروی دانلود با لینک مستقیم کلیک نمایید
حجم : 1مگابايت
قیمت : 148 هزار تومان

آن دسته از افرادی که قصد دریافت نمایندگی بیمه ۱۴۰۲ را دارند، می بایست ابتدا برای تعیین صلاحیت در آزمون نمایندگی بیمه شرکت کنند و سپس با دریافت نمره قبولی و گواهی مربوط به قبولی خود، نمایندگی بیمه را اخذ نمایند. آزمون نمایندگی شعب بیمه زیر نظر بیمه مرکزی و توسط آزمون پژوهشکده بیمه برگزار می شود. افرادی که متقاضی دریافت هر نوع نمایندگی برای فروش بیمه های مختلف می باشند، می بایست به سایت پژوهشکده بیمه به نشانی azmoon.irc.ac.ir مراجعه کرده و مراحل مربوط به ثبت نام در این آزمون را انجام دهند.

کد امنیتی رفرش

بیمه پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه

در این بیمه نامه بیمه گذاران با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز درصورتی که بیمه شده هم باشند، خواهند داشت . بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می شود، طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می تواند مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد. بیمه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه، اولا ”بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه می کند و ثانیا” مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه گذاری می نماید و نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می نماید و چنانچه سود بیشتری از محل سرمایه گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکت در منافع به بیمه گذار می دهد.

متن کامل