آموزش پیش نویس و صدور بیمه عمر پاسارگاد

پیش نویس بیمه عمر چیست؟
جهت تسهیل در صدور بیمه نامه عمر با توجه به حجم بالای صدور شعب بیمه پاسارگاد ، در سامانه و نرم افزار بیمه عمر پاسارگاد امکان ثبت اطلاعات بیمه نامه عمر ایجاد شده است تا نماینده بتواند بخشی از فرآیند ثبت و صدور اطلاعات را بر عهده بگیرد و واحد صدور با بررسی اطلاعات ثبت شده از سمت نماینده، سرعت صدور بیمه نامه را بالا ببرد.

راهنما
جهت دانلود آموزش پیش نویس و صدور بیمه عمر پاسارگاد به صورت فایل پی دی اف برروی دانلود با لینک مستقیم کلیک نمایید
حجم : 1مگابايت
قیمت : 500 تومان

توجه : این آموزش ویژه نمایندگان بیمه عمر پاسارگاد می باشد.

در نظر داشته باشید قابلیت پیش نویس به صورت خودکار و پیش فرض در سامانه کاربری شما فعال نیست و برای فعال کردن این دسترسی می بایست با مرکز آموزش هماهنگ کنید.


۱- جهت دسترسی به سایت کاربری نمایندگان بیمه عمر باید به آدرس www.pasargadinfo.org مراجعه کرده و طبق تصویر شماره یک بر روی لینک “عمر و تامین آتیه – صدور” کلیک نمایید.


۲- کد کاربری و رمز عبور اختصاصی خود را در قسمت “کد کاربری” و “رمز ورود” وارد کرده و سپس بر روی “ورود” کلیک نمایید.


۳- پس از وارد شدن به پنل کاربری خود نشانه گر موس را روی منوی “اشخاص” برده و پس از باز شدن زیر منوی آن روی منوی “عمر و تامین آتیه” کلیک نمایید.


۴- پس از ورود به بخش “صدور و پیش نویس” برروی گزینه”جدید”کلیک کنید.


۵- در این مرحله تاریخ فیش پرداختی برای صدور بیمه عمر را در قسمت “تاریخ شروع” وارد نمایید. همچنین مدت بیمه نامه مورد نظر را در کادر کناری وارد کنید.

۶- در مرحله ششم از قسمت بالای صفحه وارد تب بیمه گذار شده و اطلاعات مربوط به بیمه گذار را صحیح و بدون غلط تایپی وارد کنید.

اگر بیمه گذار و بیمه شده یک نفر باشد تیک مربوطه را زده و دیگر نیازی نیست اطلاعات بیمه شده را وارد نمایید. اما اگر بیمه گذار و بیمه شده دو فرد متفاوت باشند پس از وارد کردن اطلاعات بیمه گذار از قسمت بالای صفحه بر روی تب بیمه شده کلیک کنید و اطلاعات بیمه شده را وارد کنید.

۷- در مرحله هفتم از قسمت بالای صفحه وارد تب “بیمه شده” شوید و اطلاعات مربوط به بیمه شده را صحیح و با دقت وارد نمایید.

۸- در مرحله هشتم از پیش نویس بیمه عمر پاسارگاد اطلاعات استفاده کنندگان از بیمه نامه را در صورت حیات و فوت بیمه شده وارد کنید.از قسمت بالا صفحه بر روی تب “ذینفع ها” کلیک کنید و اطلاعات استفاده کنندگان از بیمه نامه در صورت حیات و فوت بیمه شده را مطابق فرم پیشنهاد و بدون هیچ گونه غلط تایپی وارد کنید.

۹- پس از تکمیل بخش ذینفع ها وارد بخش پارامتر ها می شوید. اطلاعاتی که در این قسمت می بایست وارد کنید بسیار مهم است پس با نهایت دقت اطلاعات جدول شماره ۳ بیمه نامه و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید.

۱۰- در آخرین مرحله وضعیت سلامتی بیمه شده را مطابق صفحه دوم فرم پیشنهاد بیمه عمر وارد سیستم کنید و سپس بر روی گزینه محاسبه و ثبت کلیک کنید.

۱۱- در مرحله یازدهم و آخرین مرحله از پیش نویس و صدور بیمه عمر پاسارگاد با کلیک کردن بر روی گزینه “محاسبه و ثبت” صفحه ثبت اطلاعات پیشنویس بیمه نامه بسته شده و به صفحه اول بر می گردید. مطابق تصویر شماره یازده کلیک کنید تا پیشنویس ثبت شده در سیستم به شما نمایش داده شود. شماره پیش نویس نمایش داده شده را در بالای فرم پیشنهاد مربوطه جهت اطلاع واحد صدور بنویسید. همچنین می توانید با کلیک کردن بر روی گزینه “چاپ پیش نویس” فایل پیش نویش بیمه نامه عمر خود را دریافت نمایید.

منبع : آکادمی آموزش های آنلاین بیمه

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

بیمه پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه

در این بیمه نامه بیمه گذاران با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز درصورتی که بیمه شده هم باشند، خواهند داشت . بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می شود، طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می تواند مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد. بیمه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه، اولا ”بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه می کند و ثانیا” مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه گذاری می نماید و نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می نماید و چنانچه سود بیشتری از محل سرمایه گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکت در منافع به بیمه گذار می دهد.

متن کامل