راهنمای تمدید دفترچه اقساط بیمه عمر

صدور دفترچه اقساط بیمه عمر پاسارگاد
تحویل و تمدید دفترچه اقساط بیمه عمر با شناسه قبض و پرداخت جدید چاپ شده علاوه بر ایجاد حس خوب پشتیبانی برای بیمه گذار ارتباط دوباره ای را بین شما نماینده فروش و بیمه گذار فراهم می کند که این ارتباط می تواند برای حفظ بیمه نامه و از طرفی دریافت مشتری های ارجاعی از سمت بیمه گذار بسیار موثر باشد.

شناسه قبض و پرداخت بیمه عمر
شناسه های قبض و پرداخت یا برگه واریز اقساط که همراه با اسناد بیمه نامه عمر به بیمه گذار ارائه می شود محدود بوده و نماینده می بایست در هر سال بیمه ای نسبت به تمدید و صدور دفترچه و شناسه های جدید و ارسال آن برای بیمه گذار اقدام نماید. در نظر داشته باشید که قرارداد بیمه های عمر و تامین آتیه طولانی مدت است. یعنی حداقل قرارداد بیمه عمر ۵ سال و حداکثر آن ۳۰ سال است. راز درآمد ثابت و ماندگار در شغل نمایندگی بیمه عمر حفظ و وصول حق بیمه های بیمه گذاران است.

راهنما
جهت دانلود راهنمای تمدید دفترچه اقساط بیمه عمر به صورت فایل پی دی اف برروی دانلود با لینک مستقیم کلیک نمایید
حجم : 1مگابايت
قیمت : 500 تومان

توجه : این آموزش ویژه نمایندگان بیمه عمر پاسارگاد می باشد.

۱- جهت دسترسی به سایت کاربری و نرم افزار نمایندگان بیمه عمر باید به آدرس www.pasargadinfo.org مراجعه کرده و طبق تصویر شماره یک بر روی لینک “عمر و تامین آتیه – آمار و گزارشات” کلیک نمایید.

۲- کد کاربری و رمز عبور اختصاصی خود را در قسمت “کد کاربری” و “رمز ورود” وارد کرده و سپس بر روی “ورود” کلیک نمایید.

۳- پس از وارد شدن به پنل کاربری خود نشانه گر موس را روی منوی “اشخاص” برده و پس از باز شدن زیر منوی آن روی منوی “عمر و تامین آتیه” کلیک نمایید.

۴- پس از ورود به بخش صدور و تمدید دفترچه اقساط بیمه عمر مطابق تصویر شماره ۵ اقدام کنید.
در این قسمت کد واحد صدور (منظور شعبه صادره کننده می باشد)  و شماره بیمه نامه را مطابق دستور العمل وارد کنید و سپس بر روی چاپ دفترچه اقساط کلیک کنید.

توجه
در صورتی که پس از کلیک بر روی گزینه چاپ دفترچه اقساط صفحه جدید باز نشده و تصویر شماره ۴ به شما نمایش داده نمی شود، لازم است که آموزش “فعال کردن پاپ آپ” را بخوانید تا این مشکل بر طرف گردد.

شماره بیمه نامه عمر بیمه پاسارگاد از یک الگوی ثابت پیروی می کند که هر عدد بیانگر مشخصاتی از بیمه نامه است. با شناخت مفهوم اعداد و ارقام شماره بیمه نامه می توانیم به سادگی در کادر های مربوطه جایگذاری کرده و دفترچه اقساط بیمه نامه را صدور و تمدید کنیم.

۵- به شما تبریک می گوییم…
فایل دفترچه اقساط بیمه عمر برای شما آماده و از نرم افزار چاپ دفترچه اقساط قابل دریافت می باشد.
این فایل با فرمت PDF می باشد.

منبع : آکادمی آموزش های آنلاین بیمه

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

بیمه پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه

در این بیمه نامه بیمه گذاران با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز درصورتی که بیمه شده هم باشند، خواهند داشت . بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می شود، طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می تواند مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد. بیمه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه، اولا ”بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه می کند و ثانیا” مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه گذاری می نماید و نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می نماید و چنانچه سود بیشتری از محل سرمایه گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکت در منافع به بیمه گذار می دهد.

متن کامل