راهنمای دریافت آمار اقساط وصول نشده و معوق

آمار اقساط وصول نشده و معوق چیست؟
آمار اقساط وصول نشده همان اقساطی است که بیمه گذار در سر رسید بیمه نامه عمر خود پرداخت نکرده و سیستم به صورت معوق و پرداخت نشده نشان داده می شود.هر نماینده ای بدون در نظر گرفتن تعداد ماه های فعالیت خود و یا تعداد بیمه نامه های فروخته شده در ابتدای هر ماه می بایست فایل گزارش اقساط معوق را از پنل کاربری خود استخراج کرده و با توجه به آموزش های پیگیری اقساط ، بیمه نامه هایی را که اقساط معوق دارند و یا حق بیمه های خود را پرداخت نکرده اند برای واریز حق بیمه های عقب افتاده پیگیری کند.

راهنما
جهت دانلود راهنمای دریافت آمار اقساط وصول نشده و معوق به صورت فایل پی دی اف برروی دانلود با لینک مستقیم کلیک نمایید
حجم : 1مگابايت
قیمت : 500 تومان

فایل گزارش اقساط معوق شامل چه مواردی می باشد؟
۱- شماره بیمه نامه
۲- نام نماینده فروش
۳- نام و نام خانوادگی بیمه گذار
۴- موبایل و تلفن
۵- مدت بیمه
۶- روش پرداخت
۷- مجموع حق بیمه پرداختی
۸- تاریخ آخرین قسط پرداختی
۹- تعداد اقساط پرداخت شده
۱۰- تعداد اقساط معوق

توجه : این آموزش ویژه نمایندگان بیمه عمر پاسارگاد می باشد.

۱- جهت دسترسی به سایت کاربری نمایندگان بیمه عمر باید به آدرس www.pasargadinfo.org مراجعه کرده و طبق تصویر شماره یک بر روی لینک “عمر و تامین آتیه – آمار و گزارشات” کلیک نمایید.

۲- کد کاربری و رمز عبور اختصاصی خود را در قسمت “کد کاربری” و “رمز ورود” وارد کرده و سپس بر روی “ورود” کلیک نمایید.

۳- پس از وارد شدن به پنل کاربری خود نشانه گر موس را روی منوی “گزارشات” برده و پس از باز شدن زیر منوی آن روی منوی “گزارش آمار اقساط وصول نشده و معوق” کلیک نمایید.

۴- پس از ورود به بخش گزارش آمار اقساط وصول نشده و معوق ، سال و ماه مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس بر روی دکمه “آمار اقساط معوق” کلیک نمایید.

نکته:
سال و ماه مورد انتخاب آخرین ماه دریافت کارمزدتان باشد.

پس از کلیک کردن بر روی گزینه ” آمار اقساط معوق” فایلی با فرمت اکسل برای شما شروع به دانلود می کند.
نکات مهم
۱- گزارش و فایل دریافتی با فرمت های Excel  می باشد که برای باز کردن آن نیاز به نرم افزار Microsoft Office دارید.
۲- گزارش و فایل دریافتی در قسمت دانلود های شما و یا مسیر ذخیره فایل مرورگر شما می باشد برای دسترسی به آن باید به محل ذخیره مرورگر خود مراجعه کنید.

فایل آمار اقساط وصول نشده چه کاربردی دارد؟

فایل اکسل گزارش اقساط معوق خود را استخراج کردید. حال وقت آن رسیده تا با استفاده از آموزش های وصول اقساط معوق معوق از این اطلاعات ارزشمند استفاده کنید.

مطالب مرتبط:
کد امنیتی رفرش

بیمه پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه

در این بیمه نامه بیمه گذاران با پرداخت مبلغی تحت عنوان حق بیمه علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای در آتیه امکان برخورداری از پوشش بیمه عمر در مقابل خطر فوت را نیز درصورتی که بیمه شده هم باشند، خواهند داشت . بیمه های عمر همراه با تشکیل سرمایه که اکنون در بسیاری از کشورهای جهان ارائه می شود، طرفداران زیادی داشته و با توجه به انواع آن می تواند مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گیرد. بیمه پاسارگاد با دریافت مبالغ حق بیمه، اولا ”بیمه شده را در مقابل خطر فوت بیمه می کند و ثانیا” مازاد مبالغ دریافتی را سرمایه گذاری می نماید و نرخ سود آن سرمایه گذاری را تا حد نرخ بهره فنی تضمین می نماید و چنانچه سود بیشتری از محل سرمایه گذاری بدست آورد بخش عمده از آن را به عنوان مشارکت در منافع به بیمه گذار می دهد.

متن کامل